Ви не увійшли.
вело-клубівець
Зареєстрований: 2015-07-01
Повідомлення: 407
Репутація:   50  

27.08.2017 Сміла-Черкаси

Завтра 27.08.2017 плануємо катнути за маршрутом Сміла-Черкаси з підскоками потягами.
Квиточки на 5-х осіб вже придбано, якщо в кого є бажання катнути з нами - пишіть, телефонуйте

Весна - це зовсім не пора року, весна - це стан душі…

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

27.08.2017 Сміла-Черкаси

Подяка Вовчику-гетьману за те що нас всіх зібрав, сколотив команду і вперед! За розробку та відмінне впровадження “на ділі” маршруту! Дякую всім за чудову компанію! Здорово провели час! Добряче розвіялися, поспілкуватися та хто хтів наспівалися На роботу приїхала сьогодні в морально-бадьорому та веселому дусі, всіх смішила ( по інерції ) але ж встигаючи робити заплановане І Погодці подяка, що в самому місті було сухо, приємно сонячно і без опадів, бо на приміських териториях було волого))) Фотки не фоткала бо мій фотік треба у сервісний центр відправити, тому чекаю ваші фотки посиланням тут чи у вк. До ноих зустрічей!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

Зареєстрований: 2016-09-04
Повідомлення: 4
Репутація:   0  

27.08.2017 Сміла-Черкаси

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2015-07-01
Повідомлення: 407
Репутація:   50  

27.08.2017 Сміла-Черкаси

Катнули близько 60 км Черкасами та околицями міста
Дякую всім за позитивну компанію
Хіт дня - Покемон, запакований у велочохол

Фотки https://photos.app.goo.gl/nEvjjOPbzoO0ipgr1

Весна - це зовсім не пора року, весна - це стан душі…

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

27.08.2017 Сміла-Черкаси

Крутезні фотки! Такі теплі і сонячні! Дякую ostap4ukk і amber220lfc !!!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

Модерувати