Ви не увійшли.
вело-клубівець
Зареєстрований: 2015-07-01
Повідомлення: 407
Репутація:   50  

03.09.2017 Каскади

Зустріч осені з велосипедом на Злинських Каскадах. Зацікавило? Тоді чекаємо завтра на залізничному вокзалі о 7:15. Кілометраж 80-90 км, темп середній. Чохол на велосипед не потрібен

Весна - це зовсім не пора року, весна - це стан душі…

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2013-11-09
Повідомлення: 193
Репутація:   29  

03.09.2017 Каскади

Мы с Таней будем только и туда и обратно добираться будем на электричке общая дистанция по Каскадам в таком раскладе в умеренном темпе составит от 40 до 60 км.

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

03.09.2017 Каскади

Ухти! Буду!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2015-07-01
Повідомлення: 407
Репутація:   50  

03.09.2017 Каскади

Покатушка відбулася
Нас було 14.
Основна гілка маршруту: Каскади - Злинка - Плетений Ташлик - Оникієво.
Додому з Оникієво поверталися трьома групами:
- елкою
- своїм ходом з привалом на обід
- своїм ходом без привалу на обід

В мене вийшло 92 км, дякую усім за компанію

Пару фоток https://photos.app.goo.gl/rKqJtQZFYnB9T6La2

Весна - це зовсім не пора року, весна - це стан душі…

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2013-11-09
Повідомлення: 193
Репутація:   29  

03.09.2017 Каскади

Фото звіт . https://photos.app.goo.gl/4wXvI1GehPq5oLJQ2 Дуже гарно проїхалися. Усім дуже дякую за товариство.

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

03.09.2017 Каскади

Лєнця
Буду!
А не вийшло, ще у сб трохи прихворіла - думала в нд все пройде, а не тут то було,.. бо у вс був як раз самий “пік” про що я дізналася прокинувшись на елку, за-те з сьогоднішнього дня вже видужую Гарні фотки - дякую! З минулого року туди намічаюся

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

Модерувати