Ви не увійшли.
вело-клубівець
Зареєстрований: 2015-07-01
Повідомлення: 407
Репутація:   50  

08.10.2017 Межигір'я

Потягом до Києва та назад.
Загалом за день вийде близько 70 км.
Окрім резиденції побачимо закинуту бобслейну трасу.
Якщо будуть охочі, можна закрутити і на “100+”
Кого цікавить - пишіть, телефонуйте

Весна - це зовсім не пора року, весна - це стан душі…

Відредаговано Вер. 22, 2017 21:02:19 (amber220lfc)

Офлайн

вело-клубівець
Від: Kirovohrad
Зареєстрований: 2016-01-03
Повідомлення: 29
Репутація:   7  

08.10.2017 Межигір'я

Катнули дуже добре. Но ранок задався не з кави. Вже на вокзалі чекала біда, в мене лопнув передній екцентрик ( Що робити в такій ситуації скажети ви о 6 годині ранку ? Купляти нового! Хлопці поки потроху розпаковують байки, а я листаю в інтернеті список магазинів що роблять зранку в Києві.. Результат приголомшив, всі магазини працюють в неділю об 11 годині . Поки вони побігли до камери схову здавати чохли для байків, я мудрував зі старим екцентриком (він закручувався гайкою) а не стандартно затискався пальцями. Додумся викрутити старі залишки осі с гайки, но різьба була дуже туга і не відвинчувалась(( І тут почались справжні пошуки пласкогубець. Спочатку питав у таксистів, немає ( мабуть нехотіли давати ) , потім пішов до вокзалу да й думаю може в провідників є такий інструмент, но нажаль багато вагонів стояли та ждали рейсу а провідників небуло. Нарешті ми зібрались та пішли на пошуки інструменту вже на автовокзал, но там теж казали що нема, а потім я випадково находжу нормального водія, який виручув мене та я спокійно відкрутив гайку від залишків осі, за це йому велика дяка. І тут повезло, ось зламалась не докінця, і гайка закрутилась на одну сторону, їхати було стрьомно та посуті небезпечно.. Варінтів було небагато, чи ждати до 11 години ранку щоб купити новий, чи якось їхати щоб попасти до Межигір'я. Я приймаю рішення якось їдемо, а там далі буде видно.. Їхали лісами та заїхали на озеро яке було в тумані, ну дуже там красиво. Незнаю як ми попали до 9 години в Межигір'я, но ми встигли ще купили білети по 50 грн за вхід Для інформації хто незнає, там є прокат роверів. Ну що ж, заходимо туди а там вже очі розбігаються , куча дерев, статуй, зоопарк, корабель , місце для гольфу та інше. Спуски там знатні, на деяких ділянках є напис : Трамвовано 117 людей, рух заборонено на ровері! Все словами не розказати , цю місцевість треба побачи самому. Ділянка там дуже велика, що і чим приманює туристів. Но ціни там на все від 50 грн, куди не глянь плати 50 грн ( це якщо глянути на кінологічних собак, ретро автомобілі, покатись на коні/поні та інше). Поки ми ходили, дивились на гарні пейзажи, час було збиратись та їхати вже на вокзал. І тут потім почав ідти дощик. Доїхавши до першого байк шопу я купляю нового ексцентрика та їхати стало вже набагато цікавіше. Їзда по такій погоді так зморила, що я в вагоні вимкнувся та ляг куняти. Ця поїздка вийшла епічною, та запам'ятається мені надовго

Сколько бы раз не изобретали велосипед, число желающих совать палки в колёса не уменьшается

Відредаговано Жов. 10, 2017 00:15:01 (Ghost)

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кировоград
Зареєстрований: 2014-07-05
Повідомлення: 666
Репутація:   8  

08.10.2017 Межигір'я

Ghost
І тут почались справжні пошуки пласкогубець.
а как же твой чудо рюкзак с насосом?
насос пора поменять на что то другое..

молодцы зачётная поездочка

Вовик ту фотку в тумане на аватарку на форум..

- Ты видишь дорогу?
- Нет…
- А она есть!

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

08.10.2017 Межигір'я

Ghost
Їхали лісами та заїхали на озеро яке було в тумані, ну дуже там красиво.
А фоточки можнна не тільки у ватсап і фб?
Ghost
я в вагоні вимкнувся та ляг куняти
- оце кумедно написав!
Дякую за коротенький, але цікавий, гарний та веселий звітик!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2015-07-01
Повідомлення: 407
Репутація:   50  

08.10.2017 Межигір'я

Фотки з покатушки “ексцентричний Гостренко”
Було мегакруто! Ми встигли в резиденцію до 09:00, хоча в деякі моменти здавалося, що ми туди взагалі не потрапимо… Дуже сподобалося озеро Міністерка, по дорозі до Вишгорода, ще повернемося туди однозначно. Через форс-мажорні обставини, огляд озера ми обмежили декількома фото на фоні ранкової димки, а далі виїхали на Мінське шосе.
До наступних зустрічей

https://photos.app.goo.gl/bz0pbxD6f29dBBpu2

Весна - це зовсім не пора року, весна - це стан душі…

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

08.10.2017 Межигір'я

amber220lfc
https://photos.app.goo.gl/bz0pbxD6f29dBBpu2
Ура - виклали фотки не тільки “там тільки там де нас (мене) нема” ДЯКУЮУУУ! Дуже гарні всі! Як картинки гарні! І відоси! І Весело їх переглядати коли там не просто зйомки дороги/краєвидів, а і чуються репліки головних героїв та/або їх інтерв'юшки

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

Модерувати