Ви не увійшли.
вело-клубівець
Від: Кіровоград
Зареєстрований: 2012-10-16
Повідомлення: 1223
Репутація:   50  

ПВД 22.10.2017 Вознесенськ-Южноукраїнська

ПРИЄДНУЙТЕСЬ! У неділю їду за маршрутом Вознесенськ-Южноукраїнська. По маршруту - пам'ятки Вознесенська, соснові та листяні ліси, Баластне озеро, альпійські краєвиди озера у покинутому Олександрівському кар'єрі, велотраси у нацпарку “Бузький Гард”, Южноукраїнськ, водосховище Ташлицької ГАЕС ну і звісно вздовж усього маршруту краєвиди Південного Бугу (загальна довжина 65 або 85 км - за бажанням). Старт о 2:13 ночі з суботи на неділю (потяг 059 вагон 10; 66 грн. або на 092 по 32 грн.) прибуття у Вознесенськ о 5 годині 22.10.2017. Відправлення до дому зі станції Южноукраїнська 17:26 (потяг 092 вагон любий; 32 грн.) - прибуття в Кропивницький о 19:32. Єдиний мінус велосипед треба в чохлі або загорнутиу тканину.

Для того щоб дійти до своєї мети, треба тільки одне – рухатись до неї

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

Ухти! +1
Цікаво, гарно та мальовничо буде!!!
Після телефонного узгодження з організатором я вже теж собі квиточки придбала не виходячи з дому тільки вирішила ризикнути бо на “туди” взяла на ін потяг з надією що хтось з наших теж поїде або ж може якось з провідни-ком/цею вдвох зможемо обережно запхати у вагон коня Хто хо можу допомогти взяти квитки онлайн, можу навіть теж у недовгий кредит тільки ж зможу допомогти купити - у неробочий час коли я вдома.. або завтра після роботи я поїду обмінювати свої “бланки замовлення” на залізничний вокзал, це буде після 18:30 - хто хо дзвоніть візьму
Отже мої квитки:
~ 22.10.2017 Кропивниць - Вознесенськ потяг 092, вагон 11, місце 7 відправлення о 02:26
(“Кропивниць” - саме така назва нашого міста у роздрукованих в залізничній касі квитках , от же ж)
~ 22.10.2017 Южноукраїнська - Кропивниць потяг 092, вагон 9, місце 16.
Приєднуйтеся до нас!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець

Подорож відбулась. Трохи фото - https://photos.app.goo.gl/GZ0jLAzVt4Hibpun1

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кировоград
Зареєстрований: 2014-07-05
Повідомлення: 666
Репутація:   8  

на последних фотках этож Южноукраинск? мыж там были уже когда по калючкам ездили, где то там внизу возле речки ещё останавливались на привал клеится и завтракать.
Розовая Ленця вносит яркие краски в хмурую погоду…

- Ты видишь дорогу?
- Нет…
- А она есть!

Відредаговано Жов. 24, 2017 10:21:14 (Алексей)

Офлайн

вело-клубівець

Алексей
на последних фотках этож Южноукраинск? мыж там были уже когда по калючкам ездили..
Южноукраинск, все колючки благополучно миновали, но попали на другое препятствие - противопожарные полосы в сосновом лесу в виде перепахано го крупного песочка (создает иллюзию недовключения скоростей)

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

Алексей
Розовая Ленця вносит яркие краски в хмурую погоду…
дякую Мені теж іноді здавалося що на фоні моєї суперяскравої вітровки кольори Природи трохи пасмурного дня здаються зовсім не яскравими
Подяка Горцю за гарну компаніюуу, покатушкууу, за маршрууут, за фоткиии! Подяка всім перехожим в т.ч. бабулі(!) (в ранковому Южноукраїнську) за допомогу транспортування велоконя у-/з- вагону та по перону Хоч і після обід нам вітер був зустрічний - мальовничі красоти Матінки Природи від цього не стали менш гарнющими!!! Ура!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

Модерувати