Ви не увійшли.
вело-клубівець
Від: Кіровоград
Зареєстрований: 2012-10-16
Повідомлення: 1223
Репутація:   50  

Зимові святкові заходи 2017 року

На зборах обговорювався заходи до яких залишилось небагато часу, а саме: Зимова казка “Золотий ключик” (24.12) та “Парад Дідів морозів” (31.12).
По першому вже обговорювали, але поки немає кінцевої інформації (хто, де коли), може ще на сайті розмістити об'яву.
По другому - планувалось проїхати у вечорі 31 по центральним вулицям (не загруженим авто) на роверах у відповідних костюмах. Захід я вніс до Календарю, але пропозицій щодо проведення (проводимо або ні) та відповідальних осіб не з'явилось. Про всяк випадок підшаманив об'яву, але не буду розміщувати поки не хто небудь не візьме на себе роль поводиря Морозів зі Снігурками (визначити учасників, час збору та маршрут).

Для того щоб дійти до своєї мети, треба тільки одне – рухатись до неї

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1316
Репутація:   45  

Всім привітички! А я б трохи змінила фразу: “Вдягай костюм Діда Мороза” на “Вдягай Новорічний святковий чи то карнавальний костюм та долучайся…+ бери дудки, мегафони та ін.шумові інструменти” бо наприклад в мене буде образ не Снігуроньки а іншої казкової героїні
Я б могла б бути однією з поводирів/рш (координаторів/рш), але хто б 100% сказав би мені що на дорогах буде повністю відсутня ожеледиця ввечері 31.12, бо шиповану резину у Діда Мороза вже третій рік прошу, видно поки не накатала (заслужила) (жарт, бо дорогувато такі подарунки маловикористовувані собі дарувати)
Старт о котрій ми хтіли? О 19:00? Годинку покружляти містом, о 20-й зустріч з велопішоходами, танці-пляски-хороводи-анегдоти-веселі спогади року на центральній площі + бенгальські вогні та маРдарини.

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Відредаговано Гру. 18, 2017 22:21:56 (Лєнця)

Офлайн

вело-клубівець

Лєнця
Старт о котрій ми хтіли? О 19:00? Годинку покружляти містом, о 20-й зустріч з велопішоходами, танці-пляски-хороводи-анегдоти-веселі спогади року на центральній площі + бенгальські вогні та маРдарини
Людоньки! Агов! Де всі? у цапі/фб/гугл+?

Старт о котрій будемо влаштовувати? О 19:00?????????????????????

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кропивницький
Зареєстрований: 2016-04-24
Повідомлення: 183
Репутація:   24  

Ленця: Людоньки! Агов! Де всі? у цапі/фб/гугл+?

Старт о котрій будемо влаштовувати? О 19:00?????????????????????

Так, всі там у цапі/фб/гугл !!! Пора і тобі туди!!!!
Біля ялинки збір о 20-00 це уже відомо, а от про старт велопробігу поки не знаю))

Жизнь — это путь. У кого-то это путь до булочной и обратно, у кого-то — кругосветное путешествие.

Відредаговано Гру. 28, 2017 08:23:40 (vitalik72)

Офлайн

вело-клубівець

vitalik72
Дякую
vitalik72
у гуглі я є, але геть не шарю де там якісь якщо є обгворення, у фб зареєструюся після старого НР

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кропивницький
Зареєстрований: 2016-04-24
Повідомлення: 183
Репутація:   24  

Лєнця
vitalik72
Дякую
vitalik72
у гуглі я є, але геть не шарю де там якісь якщо є обгворення, у фб зареєструюся після старого НР

А ще є новий сайт: http://new.velo.kr.ua

Жизнь — это путь. У кого-то это путь до булочной и обратно, у кого-то — кругосветное путешествие.

Офлайн

вело-клубівець

vitalik72
А ще є новий сайт: http://new.velo.kr.ua
Знаю, вчора був, а сьогодні не пускають)

Офлайн

Модерувати